Menu

Proč zrovna Truhlu plnou hraček?

24. listopadu 2021

 

 

Po několika hodinovém brouzdání na e-shopech s hračkami a hledání toho jediného dokonalého dárku pro naše děti a děti našich známých jsme se rozhodli přijít s něčím, co všem ušetří spoustu času, peněz a dětem přinese kýženou dávku radosti a překvapení. Přišli jsme s nápadem vytvořit truhlu, podobnou té s pokladem ve filmech o pirátech a vložit do ní nikoliv pár hraček a spoustu sladkostí, ale naopak spoustu hraček a minimum nebo žádné sladkosti.

 

Povedlo se nám truhlu naplnit prémiovými hračkami až k prasknutí. Prémiové hračky u nás navíc neznamenají žádné marketingové řeči. Naše truhly skutečně obsahují hračky celoevropsky známých značek jako je například Schleich, Woody, Siku, SES, Sylvanian Families a další.

 

  1. Nemusíte řešit žádný další balící papír a balení dárku jako takového.
  2. Celková finanční částka za celý komplet je nižší, než kdybyste kupovali tyto hračky samostatně. Proto je tato koupě výhodná.
  3. Nedáváte jednu hračku ale hned několik.
  4. Nemusíte nic dalšího vymýšlet, stačí jedna truhla.
  5. Truhlu můžete mít i na poslední chvíli, a to do tří pracovních dnů.
  6. Truhla se dá dále normálně využívat jako box na hračky nebo darovat dále s vlastním obsahem dál.
  7. Pokud jste kreativní, můžete si z truhly vytvořit třeba garáž pro autíčka nebo stáj pro koníky.
  8. Kromě hraček a papírové truhly od nás navíc dostanete krásné blahopřání s místem na osobní vzkaz pro oslavence, slevu na další nákup a platíčko samolepek pro polepení truhly.

 

 

Chest full of toys "Oscar"

1799 Kč

Chest full of toys "Alex"

1699 Kč

Chest full of toys "Sophie"

1899 Kč