Menu

Truhla plná hraček „Oscar“

Truhla plná hraček „Oscar“

Chest full of toys "Oscar"

Více
Číslo produktu: 01660172
Dostupnost: není skladem
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
1612 Kč s DPH
1332 Kč bez DPH

Známe děti a jsme odborníci na plnění dětských přání. Sortiment v truhlách vybíráme tak, aby hračky, které uvnitř najdou, vytvořily vždy ten nejzářivější úsměv.
Truhla obsahuje celé spektrum zábavy pro kluky: montování, stavění, hru s autíčky, nebezpečného dinosaura i plyšové mazlení a hrníček na snídani.
1) Mechanická laboratoř Clementoni - Závodní auto stvořené pro opakované sestavení. Zážitek ze hry, který vyžaduje maximální soustředění. Součástí sady je více než 100 dílků.
2) Tahač, návěs i auta jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Dvoupatrová plošina pro auta se dá sklopit tak, aby auta mohla najet a zase sjet z rampy. Tahač a návěs se dají odpojit. Obsahuje 4 auta.
3) SIKU Super česká verze – policie BMW i8 LCI je sportovní hybridní vůz, který zaujme pozornost při pouhém parkování. Široké dveře SIKU modelu jsou otevírací stejně jako u originálu.
4) Hrníčky s motivem plyšových zvířátek Lumpin jsou lehoučké a krásně sedí do dětské ruky. Jejich potisk je velmi odolný vůči oděru, a to i při častém mytí v myčce. Lze je používat i v mikrovlnné troubě.
5) Mláďata Giganotosaura žila ve skupinách a rychle vyrostla v nebezpečné lovce. Giganotosaurus byl skoro stejně vysoký jako největší masožravec v historii Země Spinosaurus. Model má pohyblivou dolní čelist.
6) Ze stavebnice Brixies postav postavičku, kterou najdeš zobrazenou na obalu hračky.
7) Plyšový pejsek Flavio nebo tygřík Puschkin se stane nerozlučným kamarádem pro vaše dítě (truhla obsahuje vždy jednoho z nich)
Sledujte nabídku našich truhel plných hraček a objednejte vždy něco nového dle aktuální nabídky.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se