Menu

Truhla plná hraček „Charlie“

Truhla plná hraček „Charlie“

Chest full of toys "Charlie"

Více
Číslo produktu: 01660174
Dostupnost: skladem 20+
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
1632 Kč s DPH
1349 Kč bez DPH

Známe děti a jsme odborníci na plnění dětských přání. Sortiment v truhlách vybíráme tak, aby hračky, které uvnitř najdou, vytvořily vždy ten nejzářivější úsměv.
Obsahem truhly je celé spektrum zábavy pro děti: podporuje rozvoj kreativní stránky osobnosti dítěte, rozvoj fantazie, soutěživost ve formě společenské hry, jemnou motoriku ve formě stavebnice i malé chemické laboratoře, nabízí i plyšové pomazlení.
1) V CLEMENTONI Dětské laboratoři-Výroba slizu mini set naleznete spousty zajímavých pokusů. Objevíte tajemství chemie, viskózních tekutin a to velmi zajímavým způsobem.
2) S touto sadou SES vytvořte nádherná zvířátka z balonků. Pomocí pumpičky nafoukněte balonky a spojte je dohromady pomocí pěnové pásky. Použijte papírové části zvířat a nálepky k vytvoření těch nejzábavnějších balonových zvířátek.
3) Domino s domácími zvířátky. Klasické kameny domina jsou oživeny veselými obrázky domácích zvířátek z dílny české kreslířky. Tak jako u klasického domina má dítě za úkol řadit vedle sebe obrázky se stejnými zvířátky. Domino je uloženo v dřevěné krabičce.
4) Ze stavebnice Brixies postav postavičku, kterou najdeš zobrazenou na obalu hračky.
5) Sáček s překvapením SCHLEICH – Nechte se překvapit, která 3 zvířátka Schleich® Farm World se skrývají ve vašem sáčku! Sbírejte všech 16 zvířátek!
6) Vlk Alfons v rouše beránčím od značky Lumpin se stane nerozlučným kamarádem do postýlky pro vašeho malého broučka!
7) Připrav si svůj hamburger / párek v rohlíku - Děti mohou nyní bez obav připravovat pro své kamarády a rodiče bohaté svačinky. Nyní mají k dispozici celou sadu pro jejich přípravu. Výrobek má vysoce kvalitní proveden v kombinace materiálů: dřevo/filc.
Sledujte nabídku našich truhel plných hraček a objednejte vždy něco nového dle aktuální nabídky.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se